O projektu

Rezidence Višňová, která se nachází v příměstské části města Znojma, v Příměticích, představuje širokou nabídku bytových jednotek. Malé byty u nás nenajdete, ale ti, kteří mají rádi pohodlí, pro ně můžeme nabídnout byty o velikosti 2+kk až 4+kk. A to není vše, ke každému bytu můžeme nabídnout balkon, terasu či zahradu a Vy si tak Váš den můžete zpříjemnit výhledem do zeleně se sluncem v zádech.

Nezapomněli jsme ani na Vaše motorové mazlíčky, tudíž perfektně vyznačené venkovní parkovací stání je samozřejmostí. A víte také co? Ti Vaši opravdoví čtyřnozí domácí mazlíčci mohou ihned po otevření dveří vyběhnout na travnatou plochu, jež lemuje bytové domy. Je to prostě win-win.

Charakteristika bytového komplexu

Hledáte dostupné bydlení v historií prodchnuté části Jižní Moravy s nádherným výhledem na město Znojmo se svojí neopakovatelnou atmosférou? Chcete bydlet na příjemném místě v okrajové části města, odkud po kvalitních cyklostezkách zamíříte mezi prosluněné vinice a malebné sklípky? Líbí se vám loudavé procházky místy, jež v sobě nesou nesmazatelné stopy pradávných dějin, a rádi večer posedíte s přáteli na terase moderního bytu? Pakliže je vaše odpověď ano, dovolujeme si Vám představit projekt Residence Višňová.

O projektu

40 bytových jednotek

O projektu

parkovací místo pro každého

O projektu

plná občanská vybavenost

O projektu

dispozice bytů 2kk – 4kk

Každa bytová jednotka bude disponovat systémem HITACHI s vlastní klimatizací a s 270l zásobníkem na vodu propojený s tepelným čerpadlem, který se nachází na střeše domu. Nesmíme zapomenout také na podlahové vytápění v celém bytě a protipožární senzory, jež myslí na Vaši bezpečnost.

Harmonogram stavby

O projektu
začátek projektu únor 2023

hrubá stavba říjen 2023

dokončení domů květen 2024

kolaudace bytů září 2024

Financování

Pokud zvažujete nad koupí bytové jednotky v Rezidenci Višňová a potřebujete pomoc s financováním, velmi pečlivě a zodpovědně jsme pro Vás vybrali partnerské banky, které nabízí našim klientům výborné úrokové podmínky, které s vámi probere náš bankovní poradce na nezávazné osobní schůzce.

Úvodní strana

Rádi Vám poradíme